Vývojář webových aplikací

Náplň práce

  • vývoj webových aplikací, které využívají příslušníci Hasičského záchranného sboru, členové jednotek Sboru dobrovolných hasičů a pracovníci Zdravotnické záchranné služby
  • spolupráce a sdílení informací s ostatními týmovými kolegy, report chyb
  • konzultace s pracovníky Dohledového centra

Používáme tyto technologie

  • aplikace tvoříme převážně v JavaScript / AngularJS
  • komunikace s aplikačním serverem prostřednictvím REST
  • pro CSS využíváme Bootstrap3
  • pracujeme s databázemi Oracle / MS SQL
  • pro verzování využíváme systém GIT
  • požadavky spravujeme v systému YouTrack

Hledáme

  • někoho, koho programování baví
  • někoho, kdo má alespoň základní zkušenosti s vývojem webových aplikací a s JavaScriptem
  • někoho, kdo je zvídavý a zajímá se o to, jak věci opravdu fungují a jaké jsou mezi nimi vazby
  • někoho s ukončeným středoškolským vzděláním s maturitou, studenta IT oboru nebo čerstvého absolventa

Nabízíme

  • nástupní mzdu 40 000 – 70 000 Kč podle zkušeností, vzdělání a praxe
  • zaučení do základních procesů, používaných nástrojů a aplikací
  • smysluplnou práci, jejíž produkty pomáhají zachraňovat lidské životy
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • pružnou pracovní dobu, po dohodě možný částečný HO
  • firemní dovolenou i pro členy rodiny
  • stravenkový paušál
  • kromě hlavního pracovního poměru možnost také práce na částečný úvazek, na dobu určitou nebo spolupráce na ŽL

Kontakt

Ing. Stanislav Rataj
+420 728 084 428
stanislav.rataj@rcs-kladno.net

+420 312 243 277
+420 602 575 311

Dohled: +420 312 240 712
Dohled MPLS: 840 333

Mánesova 1772
272 01 Kladno